logo

REWOLUCJE OKIENNE – Koste & Magnum to wieloletnia tradycja dwóch przedsiębiorstw tworzących prężnie funkcjonującą spółkę w branży dekoracji okiennych na terenie Warszawy i okolic. Obie firmy swoją działalność gospodarczą rozpoczęły w 2000 roku.

Zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz montażem wszelkich dekoracji okiennych. Objęcie ofertą tak dużego obszaru ułatwia nam dobre umiejscowienie lokalizacyjne biur. Połączenie pasji z doświadczeniem zezwala nam na zapewnienie Państwu profesjonalnego doradztwa zarówno w zakresie wyboru rodzaju dekoracji, jak i materiałów odzwierciedlających specyfikę wnętrz. Z przyjemnością dostarczamy produkty wysokiej jakości. Naszym priorytetem jest obustronna satysfakcja.

Zapewniamy konkurencyjne ceny, gwarancję jakości oraz szybkie terminy realizacji. Nasze produkty obejmuje 12-miesięczna gwarancja. Ponadto wycena i pomiary są bezpłatne. Szeroki wybór materiałów pozwala nam trafić w gusta każdego klienta. Zapraszamy do współpracy.

"Rewolucje Okienne - ekspresja smaku w każdym domu"

 
pic4 

 

BEMOWO

ul. Szobera 5
biuro: 22 868 52 58
kom.: 530 303 304
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LOKALIZACJE

Firma KOSTE&MAGNUM posiada dwa biura w Warszawie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma oferuje swoje usługi nie tylko w całej Warszawie, ale również poza jej granicami. Usytułowanie biur pozwala na szybkie i terminowe realizacje zamówień klientów. Zapraszamy do współpracy.

 

URSYNÓW

ul. Dereniowa 5C
biuro: 22 644 26 16
kom.: 530 103 104
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.