logo

PLISY

plisy 


Plisy to jedna z ciekawszych propozycji w systemach przeciwsłonecznych pod względem funkcjonalności. Mogą posiadać prawie dowolne kształty: prostokąt, trójkąt, trapez czy fragment okręgu. Ich konstrukcja pozwala na pracę w dowolnie nachylonej płaszczyźnie, od pionowej do horyzontalnej.

Bogata oferta tkanin spełni każde oczekiwania pod kątem zarówno dekoracyjności jak i stopnia zaciemnienia. Wyznając zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych - podejmiemy się doboru do Państwa oczekiwań. Nie tylko zaproponujemy wybór kształtu, lecz także pomożemy w doborze odpowiedniego koloru czy odcienia do Państwa upodobań.

Możliwe warianty:
- standard,
- dachowa,
- trójkąt,
- trapez,
- prostokąt,
- prostokąt i trójkąt,
- półokrąg,
- wolnowisząca.

Szukając możliwości i pomysłów w kwestii zasłon okiennych warto zdecydować się na plisy. Kupując plisy możecie być Państwo spokojni i nie martwić się problemami z wyborem - plisy warszawa gwarantują kompleksową obsługę i pomoc dotyczącą wyboru zarówno kształtu jak i koloru. Plisy pasują praktycznie do każdego pomieszczenia, jeśli wybierzecie Państwo plisy warszawa Ursynów, Bemowo, czy Mokotów każde z pomieszczeń zyska nowe oblicze. To idealne rozwiązanie dla okien wystawionych na zbyt mocne działanie promieni słonecznych- dodatkowo- oprócz funkcji ochronnej to piękne dopełnienie całości wystroju wnętrza. Plisy Ursynów, Ursus, Bielany i Żoliborz to połączenie klasycznego wyglądu z nowoczesnym kształtem. Nasze plisy Warszawa Wola i Wilanów służą już z powodzeniem w wielu pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych, mogą być również z powodzeniem używane przy witrynach sklepowych - jako estetyczna zasłona po zamknięciu sklepu. To idealne rozwiązanie dla firm i zakładów produkcyjnych - ich prosta obsługa i funkcjonalność sprawdza się w każdym typie pomieszczeń. Plisy warszawa wola są produkowane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i bezpieczeństwo. Szeroka gama barw - od głębokich kolorów po delikatne odcienie umożliwia dobranie plis do każdego wnętrza.

Plisy Warszawa Bemowo, Mokotów, Ursynów, Ursus, Bielany, Żoliborz, Wola, Wilanów

KOSTE&MAGNUM Plisy Warszawa Bemowo, Wola, Mokotów, Ursynów, Ursus, Żoliborz, Wilanów, Bielany, Pruszków.

Zawsze Tanio i Solidnie!